Narva PSK üllatas liidermeeskond HC Vikingit võõrsil 6:2 võiduga

Jäähoki Eesti Meistriliigas pidi liidermeeskond HC Viking laupäeva õhtul oma kodujääl Tondiraba jäähallis vastu võtma 2:6 (0:2, 2:2, 0:2) kaotuse tiitlikaitsja Narva PSK-lt.

Narva meeskond võitis avakolmandiku 2:0 ning juhtis teise perioodi keskel 4:0. HC Viking jõudis viimaseks vaheajaks kahe värava kaugusele, kuid otsustaval kolmandikul viskasid piirilinlased veel kaks väravat ja saavutasid veenva võidu.

Narva PSK kasuks viskas kaks väravat Georgi Vassiljev ning ühe Siarhei Yanchanka, Nikita Puzakov, Kirill Iljin ja Aleksandr Bogdanov (1+2). Ilja Iljin andis kolm resultatiivset söötu.

HC Vikingi poolel olid täpsed Savva Novikov ja Maksim Ivanov (1+1).

Narva PSK võidus mängis olulist rolli 41 pealeviset tõrjunud väravavaht Daniil Seppenen. HC Vikingi väravavaht Daniil Erport tõrjus 24 vastaste pealeviset.

Jäähoki Eesti Meistriliiga tabeliseis: HC Viking 21 (10), HC Tallinn 18 (9), Narva PSK 9 (8), Noortekoondis 3 (7).

Järgmisel laupäeval, 11. veebruaril kell 17:10 kohtuvad Škoda jäähallis HC Tallinn ja Noortekoondis.