Selgus Eesti U20 noortekoondise koosseis MM-i eelseks treeninglaagriks

Selgus Eesti U20 noortekoondise koosseis MM-i eelseks treeninglaagriks

Eesti jäähokikoondise peatreener Spiros Anastasiadis nimetas Eesti U20 noortekoondise kandidaadid, kes osalevad 4. detsembril Tondiraba jäähallis algavas MM-i eelses treeninglaagris.

Treeninglaagri vältel mängib Eesti U20 noortekoondis kaks kontrollmängu, kus vastasteks Nordic Power Hokiliiga meeskonnad HC Viking ja HC Vipers.

Eesti U20 koondis kohtub HC Vipersiga kolmapäeval, 6. detsembril kell 20:30 ning HC Vikingiga  neljapäeval, 7. detsembril kell 20:20 Tondiraba jäähallis.

IIHF U20 MM-i II divisjoni A-grupi turniir toimub 10. kuni 16. detsembrini Suurbritannias, Šotimaal, Dumfries´i linnas. Eesti koondisele pakuvad konkurentsi Suurbritannia, Jaapan, Rumeenia, Holland ja Lõuna-Korea.

VÄRAVAVAHID

1 – Christopher-Kullervo JÕGI – KJT Haukat Järvepää (FIN)

20 – Carter TAHK – Meijers AAA Hockey (USA)

25 – Oliver SOOVIK – Halmstad HF (SWE)

29 – Daniil ERPORT – Tallinna HC Viking

30 – Mark TEOR – Tallinna HC Viking / Narva PSK

KAITSJAD

2 – Paul-Hendrik LAOSMA – Lennoxville Bishop’s College (CAN)

3 – Deniss SASKIN – KJT Haukat Järvenpää (FIN)

4 – Eduard SLESSAREVSKI – KJT Haukat Järvenpää (FIN)

5 – Pavel PROKOPENKO – Tartu Kalev-Välk

7 – Saveli NOVIKOV – Tallinna HC Viking

18 – Grigory BARANCHUKOV – Chernye Vorony VshE Moskva (RUS)

23 – Artjom ANUFRIEV – KJT Haukat Järvenpää (FIN)

24 – Dmitri PATRUŠEV – Narva PSK

 

RÜNDAJAD

6 – Kristofer JÕGI – Jokerit Helsingi (FIN)

8 – Jegor ROMANOV – Tallinna HC Vipers

9 – Nikita JEFREMOV – Tallinna HC Viking

10 – Dmitri KUZNETSOV – Tartu Kalev-Välk

11 – Allan SAAR – Nynäshamns IF (SWE)

12 – Maksim SIMONOV – KJT Haukat Järvenpää (FIN)

13 – Artemi ALEKSANDROV – Nynäshamns IF (SWE)

14 – Nikita PUZAKOV – Narva PSK

15 – Jegor NEVZOROV – Narva PSK

16 – Andre LINDE – KJT Haukat Järvepää (FIN)

17 – Morten Arantez JÜRGENS – Karhu-Kissat Helsingi (FIN)

19 – Vladimir NESTERTŠUK – KJT Haukat Järvenpää (FIN)

21 – Mark TIHHOMIROV – Tartu Kalev-Välk

22 – Harri KOLL – West Sound Warriors (USA)

26 – Kristian SIMSON – Tallinna HC Viking

 

 

Peatreener: Spiros ANASTASIADIS

Abitreener: Ilja KIRITŠEVSKI

Abitreener: Toivo SUURSOO

Mänedžer: Jüri ROOBA

Hooldaja: Indrek HÄMARSALU

Füsioterapeut: Oliver PAPP

 

Attachment

IMG_9578