Nordic Power Hokiliigas alistas HC Vipers võõrsil Narva PSK 5:4

Nordic Power Hokiliigas alistas Tallinna HC Vipers võõrsil tiitlikaitsja Narva PSK tulemusega 5:4 (2:0, 2:1, 1:3).

Tabelis neljandal kohal olev HC Vipers juhtis avakolmandiku järel 2:0 ning viimase perioodi eel 4:1. Viimasel kolmandikul jõudis kodumeeskond kahel korral ühe värava kaugusele, ent külalised teenisid tänavusel hooajal esmakordselt kolm võidupunkti.

HC Vipersi poolel viskasid Artur Motskevitšius ja Anton Gurtovoi kaks ning Paul Sillandi ühe värava. Jegor Romanov andis kolm ning Maksim Borovikov ja´Nikolai Mamadžanov kaks resultatiivset söötu.

Narva PSK kasuks viskas Aleksandr Bogdanov kaks ning Aleksandr Titov (1+1) ja Aleksandr Saprõkin ühe värava. Ilja Iljin andis kaks tulemuslikku söötu.

Narva PSK väravavaht Dmitri Rovda tõrjus mängu jooksul 39 ning HC Vipersi Roman Šumihhin 51 vastaste pealeviset.

Narva PSK jätkab 15 punktiga kolmandal ning HC Vipers 5 punktiga neljandal kohal.