HC Vipers alistas lisaajal HC Vikingi 6:5 ning avas punktiarve

Nordic Power Hokiliigas alistas Tallinna HC Vipers kodujääl Tondiraba jäähallis Tallinna HC Vikingi lisaajal tulemusega 6:5 (3:1, 1:2, 1:2, 1:0) ning teenis hooaja esimesed punktid.

HC Vipers juhtis teisel kolmandikul mängu 4:1, kuid lasi vastasel viimasel perioodil viigi jalule seada. Konstantin Ljubobratetsi 5:4 juhtväravale vastas 1.40 enne kohtumise lõppu HC Vikingi kaitsja Silver Kerna.

Lisaajal arvulises ülekaalus mänginud HC Vipersi võiduvärava viskas Andrei Lukin kui üleaega oli kulunud 1.27.

Võitjate poolel tegi Konstantin Ljubobratets kübaratriki (3+1), ühe värava viskasid Micahel Tugo, Maksim Borovikov ja Andrei Lukin. Nikolai Mamadžanov andis kolm ning Anton Levkovitš kaks resultatiivset söötu.

HC Vikingi poolel olid täpsed Maksim Ivanov (2+1), Marko Kettunen (1+1), Gennadi Filippov ja Silver Kerna (1+1). Deniss Antonovi arvele jäid kaks tulemuslikku söötu.

HC Vipersi väravavaht Roman Šumihhin tõrjus mängu jooksul 43 ning HC Vikingi puurilukk Daniil Erport 39 vastaste pealeviset.

Nordic Power Hokiliigas paikneb liidrikohal Tartu Kalev-Välk 18 punktiga 9 mängust, järgnevad HC Viking 16 (8) ja Narva PSK 15 (9) kohtumisest. HC Vipers teenis hooaja esimesed 2 punkti ning paikneb neljandal kohal.

Seoses Eesti U20 koondise osalemisega MM-turniiril Šotimaal seisab Nordic Power Hokiliigas ees kolmenädalane mängupaus. Käesoleval aastal peetakse veel üks kohtumine, laupäeval, 23. detsembril kell 18:40 Tondiraba jäähallis kui HC Vipers ja HC Viking lähevad taas omavahel vastakuti.