HC Viking alistas Narva PSK 5:3 ja viigistas finaalseeria

Jäähoki Eesti Meistriliiga teises finaalmängus alistas HC Viking võõrsil Narva PSK tulemusega 5:3 (2:1, 1:0, 2:2) ning viigistas seeria 1:1-le. Eesti meistritiitli võitmiseks on vaja kolme võitu.

Kohtumises alguses pääses kodumeeskond Aleksandr Bogdanovi väravast mängu juhtima, ent viimasele vaheajale minnes juhtis HC Viking Filipp Švarõgini, Dmitri Vinogradovi ja Danil Galimulini väravatest 3:1. Viimase kolmandiku alguses jõudis Narva PSK Sergei Gulovi tabamusest veel ühe värava kaugusele, kuid HC Vikingi poolelt vastasid Aleksandr Kuznetsov ja Maksim Ivanov. Kuus sekundit enne lõpusireeni tegi Nikita Puzakov lõppseisuks 3:5.

HC Vikingi poolel oli resultatiivseimaks mängijaks Maksim Ivanov ühe värava ja kahe tulemusliku sööduga. Marko Kettunen andis kaks resultatiivset söötu.

Narva PSK väravas tõrjus Daniil Seppenen 37 ning viimasel kolmandikul mängu tulnud Dmitri Rovda 10 vastaste pealeviset. HC Vikingi poolel tegi Mark Teor mängu jooksul 29 tõrjet.

Kolmandat korda kohtuvad HC Viking ja Narva PSK kolmapäeval, 22. märtsil kell 20:10 Tondiraba jäähallis. Finaalseeria neljas mäng toimub laupäeval, 25. märtsil kell 20:00 Narva jäähallis.

Vajadusel peetakse viies ja otsustav mäng pühapäeval, 26. märtsil kell 20:10 Tondiraba jäähallis.

JÄÄHOKI EESTI MEISTRILIIGA FINAALSEERIA EELSEISVAD MÄNGUD

Kolmapäeval, 22. märtsil kell 20:10  HC Viking – Narva PSK (Tondiraba jäähall)

Laupäeval, 25. märtsil kell 20:00  Narva PSK – HC Viking (Narva jäähall)

Pühapäeval, 26. märtsil kell 20:10  HC Viking – Narva PSK (Tondiraba jäähall) – vajadusel