HC Viking alistas HC Vipersi 5:2, Nordic Power Hokiliigas kolmikjuhtimine

Nordic Power Hokiliiga pühapäevaõhtuses mängus alistas HC Viking Tondiraba jäähallis HC Vipersi tulemusega 5:2 (2:0, 0:0, 3:2). Koondisepausi eel jagavad võrdselt 12 punktiga liidrikohta Narva PSK, HC Viking ja Tartu Kalev-Välk.

Avakolmandiku keskel viskas HC Vikingi soomlasest ründaja Viljami Rapeli kaks väravat, teisel kolmandikul skoor ei muutunud. Viimase kolmandiku alguses viskasid HC Vipersi edurivimehed Artur Motskevitšius ja Jasper Jürisson 20 sekundiga kaks väravat ning viigistasid seisu. Punktiarve jäi HC Vipersil siiski avamata – Maksim Brandis ja Roman Kolenchukov (2+2) kindlustasid HC Vikingile 5:2 võidu.

HC Vikingi poolel andis Gennadi Filippov kaks resultatiivset söötu.

HC Vikingi väravavaht Daniil Erport tõrjus mängu jooksul 35 ning HC Vipersi Roman Šumihhin 33 vastaste pealeviset.

Nordic Power Hokiliigas jagavad nüüd võrdselt 12 punktiga liidrikohta Narva PSK, HC Viking ja Tartu Kalev-Välk, seejuures on Narva PSK ja HC Viking pidanud 6 ning Tartu Kalev-Välk 7 mängu. HC Vipers pole viie senipeetud kohtumisega punktiarvet avanud.

Nordic Power Hokiliiga jätkub laupäeval, 18. novembril kell 19:40 Tondiraba jäähallis peetava HC Vipersi ja Narva PSK vahelise mänguga.