Eesti Lõvid alistasid Leedu koondise 3:2

Tondiraba jäähallis jätkuva jäähokiturniiri CROWNS Baltic Challenge Cup teisel võistluspäeval alistas Eesti koondis Leedu tulemusega 3:2 (0:1, 1:1, 2:0).

Leedu läks avakolmandiku alguses eduard Rybakovi väravast juhtima, teise kolmandiku keskel viis Aivaras Bendzius külalised kahe väravaga ette. Siis ärkasid Lõvid – hetk hiljem viskas Maksim Simonov ühe värava tagasi ning viimasel kolmandikul viisid Andres Kato ja Silver Kerna tabamused Eesti 3:2 võidule. Seejuures sündis Kerna võiduvärav 1:53 enne kohtumise lõpusireeni.

Eesti koondise väravas tegid poole mängu kaupa postide vahel seisnud Roman Šumihhin ja Daniil Seppenen vastavalt 32 ja 27 tõrjet. Leedu koondise väravavaht Simas Baltrunas tegi kokku kahjutuks 51 litrit.

Päeva teises kohtumises alistas Läti Optibet Liiga tähtede meeskond Hammarby IF-i 5:0 (2:0, 1:0, 2:0).

Kahe vooru järel on Lätil 6, Hammarby IF-il ja Eestil 3 ning Leedul 0 punkti.

Pühapäeval kell 13:00 kohtuvad Leedu koondis ja Hammarby IF ning kell 16:30 turniiri viimases mängus Eesti koondis ja Läti Optibet Liiga All Stars.