Aasta viimase Tallinna hokiderbi võitis HC Viking 7:6

Nordic Power Hokiliiga aasta viimase Tallinna hokiderbi HC Vipersi ja HC Vikingi vahel võitis HC Viking tulemusega 7:6 (2:1, 1:4, 4:1). Ühtlasi tõusis HC Viking 19 punktiga Nordic Power Hokiliiga liidriks.

Avakolmandiku tulemusega 2:1 võitnud HC Viking jäi teise kolmandiku alguses vähem kui kolme minutiga 2:4 kaotusseisu. Viimasele vaheajale mindi HC Vipersi 5:3 eduseisus ning viimasel perioodil juhtis kodumeeskond veel 6:4, ent lõpuks pani HC Viking oma paremuse maksma. Võiduvärava viskas Maksim Ivanov karistusviskest kui mänguaega oli kulunud 54:15.

HC Vikingi poolel viskas Maksim Ivanov kaks väravat ning andis ühe resultatiivse söödu. Veel said värava kirja Kristjan Simson, Aleksandr Kuznetsov (1+1), Maksim Puzakov, Viljami Rapeli ja Konstantin Grištšenko (1+2). Filipp Švarõgin andis kaks tulemuslikku söötu.

HC Vipersi poolel olid täpsed Nikolai Mamadžanov (1+2), Anton Gurtovoi, Jegor Romanov, Paul Sillandi, Konstantin Ljubobratets ja Maksim Borovikov.

HC Vipersi väravavaht Roman Šumihhin tõrjus mängu jooksul 48 ning HC Vikingi Anatoli Sizov 37 vastaste pealeviset.

Nordic Power Hokiliiga põhiturniiril on nüüd kõikidel meeskondadel mängitud üheksa mängu. Juhib HC Viking 19 punktiga, järgnevad Tartu Kalev-Välk 18, Narva PSK 15 ning HC Vipers 2 punktiga.

Nordic Power Hokiliigas algab nüüd jõulu- ja uusaastapuhkus. Järgmised mängud peetakse laupäeval, 6. jaanuaril – kell 16:30 kohtuvad Narva PSK ja HC Vipers ning kell 18:00 Tartu Kalev-Välk ja HC Viking.