U20 MM: Eesti kaotas teises mängus Leedule 1:7

Tondiraba jäähallis toimuval 2017. aasta IIHF U2o MM-i II divisjoni A-grupi turniiri teisel mängupäeval kaotas Eesti koondis Leedule 1:7 (1:1, 0:2, 0:4).

Kohtumise avakolmandik lõppes viigiliselt 1:1 – Emilijus Krakauskase avaväravale vastas Eesti poolelt kiiresti Vladimir Nestertšuk.

Ka teise poolaja alguses oli mäng võrdne, siis viisid Mark Kaleinikovas ja Krakauskas Leedu kahe väravaga ette ning sellest Eesti enam ei toibunudki.

Viimasel kolmandikul kasvatasid Patrik Misiuk, Dominik Bogdziul (2+1) ja Arturas Laukaitis leedulaste eduseisu kuueväravaliseks.

Eesti koondise väravas tõrjus Bogdan Valjaikin 31 ning Leedule Artur Pavliukov 29 vastaste pealeviset.

Tabeliseis kahe mängupäeva järel: Jaapan ja Leedu 6, Rumeenia 4, Horvaatia 2, Eesti ja Holland 0.

Täna on turniiril puhkepäev, mängud jätkuvad kolmapäeval.