Tulekul on rahvusvaheline noorteturniir Baltic Sea Cup Tallinn 2016

Tulekul on rahvusvaheline noorteturniir Baltic Sea Cup Tallinn 2016

27. kuni 29. detsembrini toimub Tallinnas, Tondiraba jäähallis rahvusvaheline noorteturniir Baltic Sea Cup Tallinn 2016. Turniiril osalevad võistkonnad Eestist, Rootsist, Valgevenest, Soomest ja Lätist.

Turniiril mängitakse kahes alagrupis. Vjatšeslav Fetissovi alagruppi kuuluvad Finland Select, Sweden Select, Minski Dinamo ja Estonia 3. Igor Larionovi alagrupis mängivad Minski Junost, Estonia Black, Estonia White ja Läti võistkond HK AKO.

Alagrupiturniirile järgnevad veerandfinaalid ning kohtumised 1. kuni 4. ja 5. kuni 8. kohale.

TURNIIRI AJAKAVA

Teisipäeval, 27. detsembril

09:00-10:20 Junost Minsk – HK AKO (väljak A)

09:15-10:35 Estonia Black – Baltic Select White (väljak B)

10:35-11:55  Finland Select – Dinamo Minsk (väljak A)

12:10-13:50  Baltic Sea Sweden – Estonia 3 (väljak A)

15:00-15:30  Turniiri avamine

15:30-16:50  Estonia Black – Junost Minsk (väljak A)

15:45-17:05  HK AKO – Baltic Select White (väljak B)

17:05-18:25  Finland Select – Baltic Sea Sweden (väljak A)

17:20-18:40  Estonia 3 – Dinamo Minsk (väljak B)

Kolmapäeval, 28. detsembril

08:15-09:35  HK AKO – Estonia Black (väljak B)

09:00-10:20 Junost Minsk – Baltic Select White (väljak A)

09:50-11:10  Baltic Sea Sweden – Dinamo Minsk (väljak B)

10:35-11:55  Estonia 3 – Finland Select (väljak A)

14:45-16:05  1/4-finaal 1 (IL2-VF3) (väljak B)

15:00-16:20  1/4-finaal 2 (VF2-IL3) (väljak A)

16:20-17:40  1/4-finaal 3 (VF1-IL4) (väljak B)

16:35-17:55  1/4-finaal 4 (IL1-VF4) (väljak A)

Neljapäeval, 29. detsembril

07:00-08:15  Poolfinaal (väljak A)

07:10-08:25  Mäng 5.- 8. kohale (väljak B)

08:30-09:45 Poolfinaal (väljak A)

08:35-09:50 Mäng 5.- 8. kohale (väljak B)

11:35-12:50 Mäng 7.-8. kohale (väljak B)

11:40-12:55 Mäng 3.-4. kohale (väljak A)

13:05-14:25 Mäng 5.-6. kohale (väljak B)

13:10-14:30 Finaal (väljak A)

14:30-15:00 Autasustamine ja turniiri lõpetamine