Selgusid Eesti U20 noortekoondise kandidaadid MM-i eelseks treeninglaagriks

Eesti jäähokikoondise peatreener Spiros Anastasiadis nimetas Eesti U20 noortekoondise kandidaadid, kelle seast valitakse 4. detsembril Tondiraba jäähallis algavas treeninglaagris osalejad.

Eesti koondiste mänedžeri Jüri Rooba sõnul kutsutakse treeninglaagrisse 4 väravavahti, 10 kaitsjat ja 15 ründajat, kellest seast valitakse MM-i jaoks välja 22 mängijat.

Treeninglaagri vältel mängib Eesti U20 noortekoondis kaks kontrollmängu, kus vastasteks Nordic Power Hokiliiga meeskonnad HC Viking ja HC Vipers.

IIHF U20 MM-i II divisjoni A-grupi turniir toimub 10. kuni 16. detsembrini Suurbritannias, Šotimaal, Dumfries´i linnas. Eesti koondisele pakuvad konkurentsi Suurbritannia, Jaapan, Rumeenia, Holland ja Lõuna-Korea.

VÄRAVAVAHID

Daniil ERPORT – Tallinna HC Viking

Christopher-Kullervo JÕGI – KJT Haukat Järvepää (FIN)

Oliver SOOVIK – Halmstad HF (SWE)

Carter TAHK – Meijers AAA Hockey (USA)

Mark TEOR – Tallinna HC Viking

KAITSJAD

Artjom ANUFRIEV – KJT Haukat Järvenpää (FIN)

Grigory BARANCHUKOV – Chernye Vorony VshE Moskva (RUS)

Jasper JÜRISSON – Tallinna HC Vipers

Paul-Hendrik LAOSMA – Lennoxville Bishop’s College (CAN)

Saveli NOVIKOV – Tallinna HC Viking

Dmitri PATRUŠEV – Narva PSK

Pavel PROKOPENKO – Tartu Kalev-Välk

Deniss SASKIN – KJT Haukat Järvenpää (FIN)

Dilan SAVENKOV – New Jersey Hitmen (USA)

Ivan ŠELKOV – Nynäshamns IF (SWE)

Eduard SLESSAREVSKI – KJT Haukat Järvenpää (FIN)

RÜNDAJAD

Artemi ALEKSANDROV – Nynäshamns IF (SWE)

Robert ARRAK – Jokerit Helsingi (FIN)

Nikita JEFREMOV – Tallinna HC Viking

Kristofer JÕGI – Jokerit Helsingi (FIN)

Morten Arantez JÜRGENS – Karhu-Kissat Helsingi (FIN)

Rasmus KIIK – TPS Turku (FIN)

Harri KOLL – West Sound Warriors (USA)

Nikita KOZÕREV – Springfield Junior Blues (USA)

Dmitri KUZNETSOV – Tartu Kalev-Välk

Andre LINDE – KJT Haukat Järvepää (FIN)

Vladimir NESTERTŠUK – KJT Haukat Järvenpää (FIN)

Jegor NEVZOROV – Narva PSK

Nikita PUZAKOV – Narva PSK

Andrei RAE – Nynäshamns IF (SWE)

Jegor ROMANOV – Tallinna HC Vipers

Allan SAAR – Nynäshamns IF (SWE)

German SAMVEL – Grand Valley State University (USA)

Maksim SIMONOV – KJT Haukat Järvenpää (FIN)

Kristian SIMSON – Tallinna HC Viking

Emil SVARTBRO – Djurgardens IF Stockholm (SWE)

Mark TIHHOMIROV – Tartu Kalev-Välk

Peatreener: Spiros ANASTASIADIS

Abitreener: Ilja KIRITŠEVSKI

Abitreener: Toivo SUURSOO

Mänedžer: Jüri ROOBA

Füsioterapeut: Oliver PAPP